21.08.2019

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія" № 5
Для Вас, батьки »

Шановні батьки!

В наш час книга починає втрачати для багатьох свою колишню силу, бо тепер людство намагається знайти їй заміну у вигляді різноманітних комп’ютерних книг, енциклопедій. Але я хочу звернутися до вас, батьки: тримайте вдома велику кількість книг, даруйте книги дітям! Читайте дітям книжки, читайте разом з дітьми. Адже дитяча книга – це спілкування, таємниця та насолода кращих хвилин життя! Давайте разом будемо вчити дітей цінувати, любити і берегти книгу! Нехай книга стане для нас вірним помічником у справі навчання і виховання високих моральних якостей учнів!

Анкета для батьків

1. Чи любить ваша дитина читати?
  2. Чи ви читаєте дитині?
  3. Чи обговорюєте ви прочитане? Як?
  4. Від чого залежить виразне читання?
  5. Як цьому навчити?
  6. Чи можна зацікавити дитину читанням?
  7. Як ви вчините, якщо дитина не хоче або, прочитавши трохи, каже що стомилася?
  8. Ваші прохання і побажання до вчителя, бібліотекаря.

«  Серпень 2019  »

Ми у Facebook